KZE16VB681M8X20LL
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE16VB681M
KZE16VB681M8X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE16VB681M8X20LL, 680 µF kapasitans ve 16V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiş bu komponentin 105°C sıcaklıkta ömrü 3000 saattir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 1.25A, 120 Hz'de 750 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 41 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjni depolama amaçlı kullanılır. Not: Bu ürün Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V