KZE16VB681M10X16LL
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE16VB681M
KZE16VB681M10X16LL Hakkında
KZE16VB681M10X16LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 38 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri vardır. 100 kHz'de 1.43 A ve 120 Hz'de 858 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, güç kaynağı devrelerinde filtreleme, sigorta devreleri, ses amplifikatörleri ve genel düzeltme uygulamalarında tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 858 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V