KZE16VB222M12X25LL
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE16VB222M
KZE16VB222M12X25LL Hakkında
KZE16VB222M12X25LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 2200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montajlı bu komponentin empedansı 18 mOhms olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 2.77 A ve 120 Hz'de 2.0775 A ripple current taşıyabilmektedir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devreler gibi uygulamalarda kullanılabilir. Dipolar yapısı sayesinde kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.77 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.0775 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V