KZE100VB331M18X20LL
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE100VB331M
KZE100VB331M18X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE100VB331M18X20LL, 330µF kapasitansa ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketlemede sunulan bu komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 45 mOhms impedans değeri, 100 kHz'de 1.5A ve 120 Hz'de 750mA ripple current kapasitesi ile power supply, audio amplifier, motor kontrol ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V