KZE100VB27RM8X11LL
CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE100VB27RM
KZE100VB27RM8X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE100VB27RM8X11LL, 27 µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole kasa tipi bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 3000 saat ömür süresine sahiptir (105°C'de). 360 mOhms empedans değeri ile low frequency'de 142 mA ve high frequency'de (100 kHz) 355 mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Analog filtreler, güç kaynakları ve ses sistemleri gibi geniş uygulama alanlarında yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 355 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 142 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V