KZE100VB221M12X25LL
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE100VB221M
KZE100VB221M12X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KZE100VB221M12X25LL, 220µF kapasitesi ve 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa içerisinde paketlenmiş olan bu bileşen, through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli bir şekilde kullanılabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. 100 kHz'de 1.25A ripple current kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gereken uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Part Status'u Obsolete olduğundan yeni tasarımlarda alternatif bileşen seçilmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 625 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V