KZE100VB121M10X25LL
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KZE100VB121M
KZE100VB121M10X25LL Hakkında
KZE100VB121M10X25LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 120µF kapasitansı ve 100V nominal gerilimi olan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda ve devre kartlarında güç kaynağı filtrelemesi, AC coupling ve energy storage uygulamalarında kullanılır. 69 mOhms empedans ve 900 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Through Hole montajı ile standart PCB uygulamalarına entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 69 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V