KY6.3VB821M10X12LL
CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY6.3VB821M
KY6.3VB821M10X12LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY6.3VB821M10X12LL alüminyum elektrolitik kondansatörü, 820 µF kapasitans ve 6.3V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygun bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömür süresine sahiptir. 80 mOhms impedans değeri ve ±20% tolerans ile karakterize edilen bileşen, 100 kHz'de 865 mA ve 120 Hz'de 519 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı, zaman sabitesi uygulamaları ve genel DC-DC dönüştürücü devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. Bileşen şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 865 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 519 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V