KY6.3VB562M12X35LL
CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY6.3VB562M
KY6.3VB562M12X35LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY6.3VB562M12X35LL, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu radial bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 20 mOhms impedans ve 100 kHz'de 2.88 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir. Bileşen obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.88 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.448 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V