KY6.3VB182M12X15LL
CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY6.3VB182M
KY6.3VB182M12X15LL Hakkında
United Chemi-Con üretimi KY6.3VB182M12X15LL, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile çalışan bu radial bağlantılı komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 49 mOhm impedansı ile yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 1.45 A ripple current taşıyabilir. Düşük frekans (120 Hz) işletmelerde 870 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır. Through-hole montajı ile geleneksel PCB tasarımlarına uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V