KY50VB821M16X20LL
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY50VB821M
KY50VB821M16X20LL Hakkında
KY50VB821M16X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipinde through-hole montaj şekline sahip olup -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. 34 mOhms empedansı ve ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz'de 2.21A ve 120 Hz'de 1.326A ripple akımı kapasitesine sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Ürün şu anda üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.326 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V