KY50VB56RM6X11LL
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY50VB56RM6X11LL
KY50VB56RM6X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY50VB56RM6X11LL, 56 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda tasarlanmış bu radial, can tipi kondansatör genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 5000 saat ömürlendirmeye sahiptir. 300 mOhm empedans değeri ve ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, 100 kHz'de 295 mA, 120 Hz'de 118 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına entegre edilebilir. Ürün şu anda üretimden kaldırılmış durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 295 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 118 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V