KY50VB471M12X20LL
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY50VB471M
KY50VB471M12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY50VB471M12X20LL, 470 µF kapasitans değerine sahip 50V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin impedansı 45 mOhms olup, 100 kHz'de 1.66 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 10000 saat ömürlü bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlemleri için tercih edilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.66 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V