KY50VB471M10X30LL
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY50VB471M
KY50VB471M10X30LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY50VB471M10X30LL, 470 µF kapasitansı ve 50 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. 43 mOhm empedansı ve 100 kHz'de 1.69 A ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler gibi uygulamalarda kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılır. Bileşen son üretim durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.69 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 845 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V