KY50VB121M8X15LL
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY50VB121M
KY50VB121M8X15LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY50VB121M8X15LL, 120µF kapasitansa ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde Through Hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen değerlerde çalışır. 100 kHz'de 730 mA ve 120 Hz'de 292 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 120 mOhms impedans değeri ile düşük ESR performansı sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, filtrелeme, düzleştirme ve dekopling görevlerinde kullanılan endüstri standarı bir kondansatördür. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 730 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 292 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V