KY50VB102M18X20LL
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY50VB102M
KY50VB102M18X20LL Hakkında
KY50VB102M18X20LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 1000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans ve 36 mOhms impedans değerine sahip bu kondansatör, 100 kHz'de 2.49A, 120 Hz'de 1.494A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanım için uygundur. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.494 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V