KY35VB681M10X30LL
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY35VB681M
KY35VB681M10X30LL Hakkında
KY35VB681M10X30LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 7000 saatlık yaşam süresi belirtilmiştir. 31 mOhms empedans ve ±20% tolerans ile karakterizedir. Yüksek frekans (100 kHz) da 1.91A, düşük frekans (120 Hz) da 1.146A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.91 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.146 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V