KY35VB331M10X16LL
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY35VB331M
KY35VB331M10X16LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY35VB331M10X16LL, 330µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmaya tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 60 mOhm'luk düşük impedans değeri ile 100 kHz'de 1.21A, 120 Hz'de 605mA ripple akımını taşır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve polar yapı ile karakterizedir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 605 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V