KY35VB182M16X25LL
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY35VB182M
KY35VB182M16X25LL Hakkında
KY35VB182M16X25LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 1800µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montajlı bir komponenttir. ±20% tolerans, 10000 saat ömür (105°C'de) ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 2.93A ve 120 Hz'de 1.758A ripple akımı kapasitesine sahip olup, düşük 21 mOhms empedansı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Lütfen dikkat: Bu parça artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.93 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.758 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V