KY35VB151M8X11LL
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY35VB151M
KY35VB151M8X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY35VB151M8X11LL, 150 µF kapasitanslı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında stabilidir. 7000 saat ömür ömrü 105°C'de garantilidir. Through Hole montaj türüne uygun olan kondansatör, 130 mOhms impedans ve ±20% tolerans değerlerine sahiptir. 100 kHz'de 640 mA ve 120 Hz'de 256 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, destek ve diğer genel AC/DC uygulamalarında kullanıma uygundur. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 256 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V