KY25VB821M10X25LL
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY25VB821M
KY25VB821M10X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY25VB821M10X25LL, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi pakette sunulan bu komponent, through-hole montajını destekler. 42 mOhm empedans değeri ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, ses devreleri ve filtering uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 100 kHz'de 1.65A ripple current kapasitesine sahiptir. 105°C'de 7000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Komponent kullanımdan kaldırılmış (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V