KY16VB562M16X35LL
CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY16VB562M16X35LL
KY16VB562M16X35LL Hakkında
KY16VB562M16X35LL, United Chemi-Con tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 5600 µF kapasitans değeri ile 16V çalışma gerilimi için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 15 mOhms empedans özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilen, 10.000 saat ömrü (105°C'de) bulunan bu kondansatör, endüstriyel elektronik devreleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 100 kHz'de 3.61 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Parça obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.61 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.0685 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V