KY16VB222M12X25LL
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY16VB222M
KY16VB222M12X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY16VB222M12X25LL, 2200µF kapasitansa ve 16V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, through-hole montajı destekler ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 10.000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 2.23 A ripple akım kapasitesine ve 27 mOhm impedansa sahip bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.23 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6725 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V