KY10VB681M10X12LL
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY10VB681M
KY10VB681M10X12LL Hakkında
KY10VB681M10X12LL, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, silindirik kasa tipinde olan bu kondansatör, through-hole PCB montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 6000 saat ömür süresi olan bu bileşen, düşük empedans (80 mOhms) ve yüksek ripple akım kapasitesi (100 kHz'de 865 mA) özelliklerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bileşen artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 865 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 519 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V