KY10VB562M16X25LL
CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY10VB562M
KY10VB562M16X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY10VB562M16X25LL, 5600 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltajda çalışan bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransta üretilen komponent, 100 kHz'de 2.93A ve 120 Hz'de 2.4905A ripple akımını tolere edebilir. Through hole montaj türü ile PCB'lere entegre edilir. Lojistik, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.93 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4905 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V