KY10VB471M8X11LL
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY10VB471M
KY10VB471M8X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY10VB471M8X11LL, 470 µF kapasitansa ve 10V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 130 mOhms empedans değerine ve 6000 saatlik ömrü (105°C'de) sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 kHz'de 640 mA ve 120 Hz'de 320 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montajlı radial gövde tasarımı, güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Lütfen bu ürünün üretimi durdurulmuş (Obsolete) olduğunu not ediniz.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V