KY10VB221M6X11LL
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KY10VB221M
KY10VB221M6X11LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KY10VB221M6X11LL, 220µF kapasitansı ve 10V rated voltajı ile radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 4000 saat ömür (105°C'de) sağlayan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 220 mOhm empedans ile 340 mA @ 100 kHz high frequency ripple current ve 170 mA @ 120 Hz low frequency ripple current kapasitesidir. Güç kaynakları, analog devreler ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Parça mevcut durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V