KXG450VB22RM16X20LL
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KXG450VB22RM
KXG450VB22RM16X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG450VB22RM16X20LL, 22 µF kapasitansına ve 450V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketleme ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (105°C'de) özellikleri bulunmaktadır. 100 kHz'de 725 mA ve 120 Hz'de 290 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 725 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V