KXG400VB33RM16X20LL
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KXG400VB33RM
KXG400VB33RM16X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG400VB33RM16X20LL, 33µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketlemede sunulan bu komponent, Through Hole montajı desteklemektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 10000 saatlik ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 360 mA ve 100 kHz'de 900 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan komponent, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V