KXG350VB33RM16X20LL
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KXG350VB33RM
KXG350VB33RM16X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG350VB33RM16X20LL, 33 µF kapasitans ve 350 V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponent, 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır (105°C'de). ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 120 Hz'de 360 mA ve 100 kHz'de 900 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılmaya uygundur. Komponent Obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V