KXG350VB22RM12X20LL
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KXG350VB22RM
KXG350VB22RM12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG350VB22RM12X20LL, 22 µF kapasitans değerine sahip 350V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through hole montaja uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 650 mA, 120 Hz'de ise 260 mA ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve güç elektroniği uygulamalarında işletilmek için uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans değerine ve polar (kutuplu) yapısına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V