KXG350VB10RM10X20LL
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KXG350VB10RM
KXG350VB10RM10X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG350VB10RM10X20LL, 350V rated gerilim ile çalışan 10µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekler. 105°C'de 8000 saat ömür süresi özellikleri ile güç kaynakları, invertör devreleri ve diğer yüksek gerilim uygulamalarında filtreleme, düzeltme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında, 100 kHz'de 350 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışan ortamlara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 350 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V