KXG250VB22RM10X20LL
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KXG250VB22RM10X20LL
KXG250VB22RM10X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG250VB22RM10X20LL, 22µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi paketleme ve through-hole montaj özelliğine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 8000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 200 mA ve 100 kHz'de 500 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile endüstriyel ve consumer elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde tercih edilir. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V