KXG250VB101M16X25LL
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
KXG250VB101M
KXG250VB101M16X25LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG250VB101M16X25LL, 100 µF kapasitans değerine ve 250V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 10000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 1.53 A ve 120 Hz'de 680 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V