KXG200VB68RM12X20LL
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KXG200VB68RM
KXG200VB68RM12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG200VB68RM12X20LL, 200V nominal voltaj ve 68µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 105°C'de 10000 saat yaşam süresi garantiler. ±20% toleranslı bu polar kondansatör, 100 kHz'de 1.175A ve 120 Hz'de 470mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj devreleri için uygun olan bu komponent günümüzde üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.175 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 470 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V