KXG200VB47RM12X20LL
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
KXG200VB47RM12X20LL
KXG200VB47RM12X20LL Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen KXG200VB47RM12X20LL, 47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial through hole montaj tipine sahiptir. ±20% toleransa ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip polar kondansatördür. 105°C'de 10000 saatlik ömür değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sürücü devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Yüksek frekans (100 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) ripple akımı kapasiteleri sırasıyla 975 mA ve 390 mA değerindedir. Bileşen obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V