KUP93-11D11-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KUP93-11D11-24
KUP93-11D11-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KUP93-11D11-24, 24VDC coil voltajında çalışan genel amaçlı bir güç rölesdir. DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip bu rölede, gümüş irtibat malzemesi 5A'e kadar akım anahtarlaması gerçekleştirebilir. 50mA coil akımı ile çalışan ve 15ms işletme süresine sahip bu non-latching tipi rölesi, socket montajı sayesinde hızlı montaj ve demontaj imkanı sunar. 240VAC veya 28VDC'ye kadar anahtarlama gerginliği ile kullanılabilir. -45°C ile 70°C arası çalışma sıcaklık aralığında endüstriyel uygulamalarda, kumanda devreleri, elektrik kontrol sistemleri ve otomasyon uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 240VAC, 28VDC - Max