KUP-17D19-110
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KUP-17D19
KUP-17D19-110 Hakkında
KUP-17D19-110, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 4PDT (4 Form C) genel amaçlı röle olup 10A kontakt akımı ile çalışmaktadır. 110VDC bobini ile beslenilen bu röle, 16mA coil akımı gerektirmekte ve 15ms işletme süresi ile 10ms açılış süresine sahiptir. Silver Cadmium Oxide kontakt malzemesi ve Class B bobin yalıtımı ile AC 240V'a kadar gerilimde anahtarlama yapabilir. Socketable montaj tipi sayesinde soket bağlantıya uyumlu olup endüstriyel kontrol devreleri, denetim sistemleri, elektromanyetik kontrol uygulamaları ve otomasyon sistemlerinde kullanılan dağıtım matrisleri için uygundur. -45°C ile 50°C arasında çalışan bu röle aktif statüde bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 82.5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -45°C ~ 50°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 240VAC - Max