KUP-14D15-32
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 32V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KUP-14D15
KUP-14D15-32 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KUP-14D15-32, 32VDC coil gerilimi ile çalışan genel amaçlı bir güç rölesidir. 3PDT (3 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahip olup, 10A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. 37.5 mA coil akımı ile düşük enerji tüketimine sahip, Class B izolasyon sınıfı ile tasarlanmıştır. 15 ms işletme süresi ve 10 ms bırakma süresine sahip non-latching tipi bir röle olarak, elektrik kontrol uygulamalarında, endüstriyel otomasyon sistemlerinde, hvac sistemlerinde ve güç dağıtım devrelerinde kullanılır. -45°C ile 70°C arasında çalışabilir ve socketable montaj tipine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37.5 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 32VDC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 24 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 240VAC - Max