KUP-11DT5-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KUP-11DT5
KUP-11DT5-24 Hakkında
KUP-11DT5-24, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı bir güç rölesididir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede DPDT (2 Form C) kontakt yapısı bulunmaktadır. 10A nominal kontakt akımı ile 240VAC'ye kadar anahtarlanabilir. 51 mA bobini akımı ve 15ms işletme süresi ile hızlı komutasyon sağlar. Class B izolayon sınıfına sahip non-latching bobini ile devamlı kontrol gerekli uygulamalarda kullanılabilir. AgCdO (Silver Cadmium Oxide) kontakt malzemesi güvenilir elektrik teması sağlar. -45°C ile 70°C arası çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel ve ticari otomasyon uygulamalarında, kontrol devreleri, amplifiye sinyal kontrol ve güç anahtarlaması işlemlerinde tercih edilir. Chassis mount montaj tipi panel ve makine tasarımlarına uygun.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 51 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 240VAC - Max