KUHP-5D51-12
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KUHP-5D51-12
KUHP-5D51-12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KUHP-5D51-12, genel amaçlı bir güç rölesiyedir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 30A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. SPDT (Single Pole Double Throw) kontakt formu sayesinde devrelerde aktarma (switching) işlemlerini gerçekleştirir. 100mA coil akımı ile düşük güçle kontrol edilebilen röle, 20ms işletme ve bırakma sürelerine sahiptir. AgCdO (Gümüş Kadmiyum Oksit) kontakt malzemesi yüksek gerilim uygulamalarında (240VAC) kullanılabilir. -45°C ile 70°C arasında çalışabilir ve chassis mount yapısıyla endüstriyel kontrol panellerine, otomasyon sistemlerine ve elektrik şebekesi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 240VAC - Max