KUHP-11D17-48
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KUHP-11D17-48
KUHP-11D17-48 Hakkında
KUHP-11D17-48, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesdir. 48VDC bobinle çalışan bu röle, 20A kontakt akımı ile tasarlanmıştır. AgCdO (Gümüş Kadmiyum Oksit) kontakt malzemesi 240VAC'ye kadar gerilim anahtarlamasına uygun haldedir. 26.7mA bobini, hızlı işletme ve bırakma süreleri (20ms) ile endüstriyel kontrol sistemlerinde, motor kumanda devreleri, solenoid kontrolleri ve genel anahtarlama uygulamalarında kullanılır. PC pim terminasyonlu through-hole tasarımı devre kartı montajına uygundur. Class B bobini yalıtımı ile -45°C ile 70°C arasında çalışabilir. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 26.7 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 36 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 240VAC - Max