KUHP-11A11-120
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KUHP-11A11-120
KUHP-11A11-120 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KUHP-11A11-120, genel amaçlı bir güç rölesiydir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahip bu rölesi 20A akım kapasitesi ile endüstriyel uygulamalarda görev yapar. 120VAC bobine sahip olan cihaz, 24mA çekiş akımı ile çalışır ve 102VAC minimum işletme voltajında aktive olur. Çalışma ve serbest bırakma süresi 20ms olup, 240VAC'a kadar anahtarlama voltajını destekler. AgCdO (Gümüş Kadmiyum Oksit) kontakt malzemesi ile sağlam elektrik bağlantısı sağlar. Class B bobine izolasyona ve -45°C ile +45°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Kontrol devreleri, motor kontrolleri ve endüstriyel otomasyonda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 24 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 102 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -45°C ~ 45°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 240VAC - Max