KU-50A41-120
RELAY GEN PURP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KU-50A41-120
KU-50A41-120 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KU-50A41-120, genel amaçlı güç rölesidir. 120VAC bobinli bu rölede SPDT (1 Form C) kontakt yapılandırması bulunmaktadır. Maksimum 5A akım anahtarlaması yapabilen ve 240VAC'ye kadar gerilim ile çalışabilen bu rölede gümüş (Ag) kontak malzemesi kullanılmıştır. 53.3mA bobini ile düşük güç tüketimi sağlayan, 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma hızına sahip bu röleler endüstriyel kontrol sistemleri, motorlu cihazlar ve elektrik panoları uygulamalarında tercih edilir. Şasi montajlı tasarımı sayesinde doğrudan panel veya kontrol kartlarına entegre edilebilir. -45°C ile +55°C arasında güvenle çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 53.3 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 102 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -45°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 240VAC - Max