KU-14A31-240
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KU-14A31-240
KU-14A31-240 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen KU-14A31-240, genel amaçlı 3PDT (3 Form C) güç rölesidir. 240VAC coil voltajında çalışan bu röle, 5A kontakt akım kapasitesi ile endüstriyel kontrol sistemlerinde, HVAC uygulamalarında, elektrik panosu otomasyonunda ve genel amaçlı elektromanyetik anahtarlama işlemlerinde kullanılır. 8.8mA düşük coil akımı ile tasarlanmış olan komponentin işletme süresi 15ms, serbest bırakma süresi 10ms'dir. Silver kontakt malzemesi ve Class B izolasyon sınıfı ile tasarlanmıştır. -45°C ile 60°C arasında çalışabilir ve chassis mount montaj türüne sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.8 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 204 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -45°C ~ 60°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 240VAC - Max