KSC5019MBU
TRANS NPN 10V 2A TO-92
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-226-3
Seri / Aile Numarası
KSC5019
KSC5019MBU Hakkında
KSC5019MBU, onsemi tarafından üretilen NPN tipinde bir bipolar bağlantı transistörüdür. TO-92 kapsülünde sunulan bu transistör, maksimum 2A kollektör akımı ve 10V çıkış-emiter gerilimi ile tasarlanmıştır. 150 MHz transition frequency ve 200'den fazla DC akım kazancı özellikleri sayesinde orta seviye anahtarlama ve amplifikasyon uygulamalarında kullanılabilir. 750mW maksimum güç yeteneği ile genel amaçlı elektronik devrelerde, sinyal işleme ve transistör çalışması gereken sayısal/analog uygulamalarda yer alır. 150°C çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 2 A
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 1V
Frequency - Transition 150MHz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Part Status Obsolete
Power - Max 750 mW
Supplier Device Package TO-92-3
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 2A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 10 V