KSA1010YTU
TRANS PNP 100V 7A TO220-3
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
KSA1010
KSA1010YTU Hakkında
KSA1010YTU, onsemi tarafından üretilen TO-220-3 paketli PNP bipolar transistördür. 7A kollektör akımı kapasitesi ve 100V kırılma voltajı ile orta güç uygulamalarında kullanılır. 100@3A,5V DC akım kazançı ile gerilim düzenleyiciler, anahtarlama devreleri ve güç amplifikatörleri gibi uygulamalarda tercih edilir. 150°C maksimum bileşik sıcaklığında çalışabilir ve 1.5W maksimum güç dağıtabilir. Kolektör-emitör doyum voltajı 600mV@500mA,5A olup düşük düzeyde ısınma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 7 A
Current - Collector Cutoff (Max) 10µA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 3A, 5V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package TO-220-3
Transistor Type PNP
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 500mA, 5A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 100 V