KSA1010RTU
TRANS PNP 100V 7A TO-220
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
KSA1010
KSA1010RTU Hakkında
KSA1010RTU, onsemi tarafından üretilen PNP tipi bipolar junction transistördür (BJT). TO-220-3 paketinde sunulan bu transistör, 100V maksimum kolektör-emitter gerilimi ve 7A maksimum kolektör akımı ile orta güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1.5W maksimum güç derecelendirmesi ve 150°C çalışma sıcaklığı ile çeşitli endüstriyel ve tüketici elektronik devreleri uygulamalarında yer alabilir. 40 minimum DC akım kazancı (hFE), 600mV satürasyon gerilimi ile anahtarlama ve amplifikasyon devrelerinde kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. Bileşen obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 7 A
Current - Collector Cutoff (Max) 10µA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 40 @ 3A, 5V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package TO-220-3
Transistor Type PNP
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 500mA, 5A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 100 V