KRPA-11DGP-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KRPA-11DGP
KRPA-11DGP-24 Hakkında
KRPA-11DGP-24, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı bir güç rölesidir. 24VDC bobinine sahip bu röle, DPDT (Double Pole Double Throw) kontaklarıyla iki bağımsız devre anahtarlaması yapabilir. 10A kontakt kapasitesi ve AgCdO kontakt malzemesi ile güvenilir elektrik bağlantısı sağlar. 240VAC'ye kadar switching voltajında kullanılabilir. Octal (8 pin) soket tipi konnektöre sahip olup, elektronik kontrol sistemleri, otomasyon, havalandırma, ısıtma ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -45°C ile 70°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 18VDC'de güvenli çalışmasını başlatır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 51 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 18 VDC
Operating Temperature -45°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 240VAC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)