KRPA-11AY-12
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
KRPA-11AY
KRPA-11AY-12 Hakkında
KRPA-11AY-12, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesdir. 12VAC coil voltajında çalışan bu röle, 5A kontakt akım kapasitesine ve DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahiptir. 168mA coil akımıyla düşük güç tüketimi sunan rölede gümüş (Ag) kontakt malzemesi kullanılmıştır. Socketable montaj tipi ve 8-pin octal plug-in terminasyon standardı ile kolay kurulum sağlanır. -45°C ile +55°C arasında çalışır, maksimum 240VAC anahtarlama gerilimi ve 10.2VAC must-operate voltajı ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol devreleri, sinyal anahtarlaması ve elektromanyetik aktüatörlerde kullanılır. Non-latching coil tipinde olup Class B izolasyon sınıfıyla sertifikalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 168 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 10.2 VAC
Operating Temperature -45°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 240VAC - Max
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)